- Изневеряваш ли на мъжа си?
- А ти?
- Кажи, аз първа попитах.
- А не, по-добре ти първа!
- Айде няма нужда, работата е ясна.
Един мъж правил любов с жена, но съпругът й пристигнал неочаквано, и тръгнал да го гони. Любовника избягал в парка, и гледа фонтан със статуи на голи мъже. Съблича се и той, застава в някаква поза , и...
Шотландско семейство са на рестотаант. Накрая мъжът, като плаща, казва на келнера:
- А вместо бакшиш жена ми ще ви помогне с отсервирането.
Клиент без пукнат грош викнал управителя на ресторанта:
- Може ли да платя в перли!
- Ами като нямаш друго, става!
- Е тогава една порция миди и дано и двамата да имаме късмет!
Всеки петък беден възрастен евреин обядвал в дома на богат роднина. Един обяд се появил заедно с младеж, който също седнал на масата.
- А това кой е? - попитал домакинът.
- Това е зет ми. Обещал съм м...
След като дадеш рушвет на Кат-аджия усмихни се и кажи:
" Усмихнете се, снима Ви скрита камера!"
На вниманието на младите родители: ако не желаете първите думи, които ще произнесе вашето дете, да са Бойко Борисов, не оставяйте детето до включен телевизор.
- Преди тате мислеше, че като влезем в ЕС, към нас ще потекат реки от пари, но вече взе да изтрезнява.
- Заради строгите условия ли?
- Заради поскъпяването на ракията.
Внимание!!!
Има опасен вирус наоколо. Нарича се РАБОТА. Ако получите РАБОТА от колегите си, шефа или някой друг - НЕ я ДОКОСВАЙТЕ! Този вирус ще заличи напълно личния ви живот. Ако влезете в съприкосн...
Счетоводител кандидатства за работа във фирма. В отдел кадри го питат:
- Колко време сте работил на последното място?
- Осем години.
- Защо сте се махнали оттам тогава?
- Обявиха амнистия...
Въпрос:
- Що е то? Като го вкарваш е твърдо и розово, а като го изкарваш - меко и мокро?
Отговор:
- Дъвката.
(а ти какво си помисли;-)?
Съдят грузинец. Обвиняват го в ексхибиционизъм,
- Какъв ексхибиционозъм? Най-обикновена реклама!
В моя живот се случиха две важни събития:
1) роди ми се син
2) накрая се реших да кажа за това на жена ми.
Преди казваха: "Върви на майната си!", а сега: "Не обещавам 100%, но ще се постарая..."
- Как те нарича жена ти?
- "Маймуно"!
- Защо?
- Защото от мен са произлезли няколко човека.