Един казва на приятел:
- Какво й е на Мими? Има мозък за двама!
- Ето, че най-после се намери и момиче, което да ти подхожда!
- Кой е царя на животните?
- Директора на зоопарка.
Мутра и шефьт му обядват в ресторант. Шефьт казва:
- Защо си смучеш часовника бе, всички ни гледат!
Мутрата му отговаря:
- Ами шефе, докторьт ми каза да смуча "Тик-так"!
- Знаеш ли какво е еротика?
- Не, имам девет деца и нямам време да се занимавам с наука.
Македонец се върнал от гурбет в чужбина и пратил годежари на най-личната мома в селото. Върнали се годежарите и казали:
- Она сака да й купиш кукя.
- Ке й купим кукя.
Отиват пак. Връщат се и казват:
-...
От пункта за диагностика на СПИН излиза мъж. Смеейки се, радостно извиква:
- Ура! Сифилис! Сифилис!
Имало едно време една билкарка.Тя продавала билки.Един ден една жена я попитала:
-Тези билки помагалили са ти някога?
-Да!
-А как са ти помагали?
-Помогнаха ми да купя кола на сина си.
Който иска да потуши страстите, като ги задоволява, той гаси огън със слама.
Конфуций
- Какво могат да направят четирима мъже едновременно, а четири жени не могат?
- Да се изпикаят в консервена кутия...
Един ловджия се хвали, че си има много добро куче:
- Надушва ме от 5 километра.
А колегите му отговарят:
- И ние, Данчо, и ние... Май ти е време да се изкъпеш.
Бедна държава сме, щом Азис си е купил "Майбах" за над милион лева... на изплащане.
Разговор в детската градина.
Иванчо:
- Марийке, ти гореща мацка ли си?
- Не знам, но когато ставам от гърнето, се вдига пара.
Бог пита човека:
- Харесваш ли живота?
- Не, но алтернативата още по-малко...
Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.
Една блондинка се обръща към друга:
- Мила?
А, другата отговаря:
- Да, мила съм се.