- Как прекара отпуската си на село?
- Отлично.
- Въздухът там сигурно е много добър?
- Прекрасен! Напомпах си и четирите гуми на колата с него.
Умряли в един ден един поп и един шофьор, качили се заедно при Свети Петър, за да влезнат в рая…
- Накъде бе попе, ти си за ада бе, само шофьорчето е за тука! - казал Свети Петър.
- Ама, аз такова нал...
Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори:
- Колега, що не внимаваш - не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?!
- А ти бе,...
Качил се един човек в такси и казал на шофьора:
- Карай към Галата.
Закарал го до Галата, а пътника му казал учудено:
- Не до тази Гала, до ЖП галата.
Господин таксиметров шофьор-вижте колко красиви са есенните листа! Във всякакви цветове и краски! Ооо Боже-толкова е красиво!
- Шумата ли?
Железопътна гара. Един дядка с униформа върви край влака и почуква с чук колелата на вагоните.
- Дядо, какво правиш? - пита любопитно детенце.
- Ох, миличко, от петдесет години почуквам с тоя чук по к...
Полицай спира жена и пита:
- Защо минахте на червено на светофара?
- Ами вижте ме с това червило, тази червена чанта, червени обувки, червена кола... Как мога да мина на зелено?
Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя но р...
Мъж учи жена си да кара кола:
- Като видиш червено - изчакай. Като видиш зелено - карай. А като ме видиш да пребледнявам - веднага натискай спирачките!
Един човек си кара трабанта със 100км в час. Спира го полицията и казва:
- Сто лева.
- Дай още петдесет и е продадена.
Един просяк разказва:
- Миналата седмица пътувах с влак до Пловдив. Садя си кротко в купето, гледам през прозореца и изведнъж влиза кондукторът и започва да ме гледа така, сякаш нямам билет.
- А ти?
-...
Едно джудже отива в бензиностанция:
- Чичко, може ли да ми капнеш 2 капчици бензин в резервоарчето на количката?
- Добре! А да ти пръдна в гумичките не щеш ли...
В държавите с дясно автомобилно движение важи правилото "на десния".
В държавите с ляво автомобилно движение важи правилото "на левия".
В България важи правилото "на средния пръст".
Табелка на гърба на рокер:
Ако четете този надпис гаджето ми е паднало от мотора.
Пийнал човечец се качва в автобуса и се чуди с кого да си поговори. Вижда, че до него един младеж разглежда географска карта и го пита:
- Каква е тази карта?
- Това е карта на Африка - обяснява младеж...