29 °C
Майка завела дъщеря си на гинеколог. -Докторе, бихте ли прегледали дъщеря ми, май са и обрали цветето. След прегледа: -Не само са и обрали цветето госпожо,а и са и пръснали саксията.
- Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е?