26 °C
ВСИЧКО ХУБАВО В ЖИВОТА ТРЯБВА ДА СЕ ВЗЕМЕ, че не ме обича никой хич не ми и дреме!!!
Може би Бог иска да те запознае с много фалшиви хора така, че като срещнеш истинския приятел да го познаеш.