29 °C
Две мутри, Драго и Владо, си седяли в едно елитно заведение. Драго попитал Владо: - Абе браточка, Дядо Коледа има ли си жена?! Владо му казал: - Драго остави ме да си пия уийскито и не ме занимавай с глупости! Тогава Драго му казал: - Добре бе браточка каква му е Мери Крисмъс на Дядо Коледа?!
- Вчера от вас ли се чуваха викове "Обират ме!" - Да, от нас. - Какво се е случило? - Жената ми прибра заплатата.