27 °C
Киркор и Гарабед си пийнали и първият казал на втория: - Ей Гарабед, не е хубаво.... - Кое не е хубаво, бе Киркор? - Ами не е хубаво това, че спиш с жена ми! - Аааа, взе да ми писва! Хайде да се разберете вече - Тя ми казва, че и е хубаво, а ти, че не е......:)
- Мамо, разкажи ми приказа... - Сега, като се прибере тате и ще ни разкаже приказка!