26 °C
Сабрали се вълкът, заекът и хамстера и решили да поиграят на индианци. Вълкът казал: - Аз съм вълк и индианското ми име ще е Вуй! Хау! Заекът казал: - Аз съм заек и индианското ми име ще Зуй! Хау! Хамстерът казал: - Аз съм хамстер и, и..., и няма да играя:(
- Тате, мен кой ме донесе? - Щъркела мойто момче... - Евалата тате ти всичко е*еш!