Волейболният отбор на Димитровград стартира със загуба първенството

Със загуба стартира първенството в Югоизточна група волейболния ни отбор, снимка-архив

Мъжкият волейболен отбор на Димитровград стартира първенство в Югоизточна група на Националната волейболна група със загуба. Нашите момчета паднаха драматично с 2:3 при гостуването си в Сливен, но спечелиха ценна точка на чужд терен.

"Спечелихме първият и третият гейм, в тайбрека точките вървяха равни до 12:12, когато домакините направиха две поредни точки за 12:14. Нашият отбор успя да върне едната точка за 13:14, но сливенчани успяха при вторият опит да спечелят гейма и мача", коментираха от треньорския щаб.

Отборът на домакините имаха предимство с изигран вече един официален мач в Царево, като гост и това се оказа втора победа за тях.

В следващия кръг димитровградчани приемат „Царево“ в зала „Младост“. Мачът е в събота - 23.11 от 16:00 часа. Каним всички приятели на волейбола в града да подкрепят отборът ни, призоваха от волейболния клуб.