Бой на стадиона в Димитровград

В мач от 17-тия кръг на Югоизточна "В" група, който се игра днес от 14:30ч. на стадион "Миньор", ФК "Димитровград 1947" загуби от ФК "Арда" - Кърджали с 0:1. Двата отбора останаха с човек по-малко още преди почивката след сбиване между Любомир Ангелов и Йордан Жеров. Минути по-късно Йоджан Махмуд, който миналия сезон бе в отбора на димитровградчани отбеляза единственото попадение в двубоя.

През второто полувреме и двата отбора допуснаха много грешки в центъра на терена и не се стигна до нищо запомнящо се в играта. Пет минути преди края на мача, за втори жълт картон бе изгонен и Самит Рахим от отбора на гостите.

След този мач димитровградчани са на 13-то във временното класиране с 22 точки. Следващата неделя (21.11) ФК "Димитровград 1947" гостува на ПФК "Марица" - Пловдив, мачът започва в 14:30ч.

източник: Dimitrovgrad4u.com

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net