„Засега няма да бързаме с целувката“ – си каза Принцът, слизайки от Спящата красавица…
Ако видите хижата на 15 минути, а въпреки това вървите към нея още 2-3 часа, имайте предвид, че бинокълът лъже!
Малко момиче пише писмо на Дядо Коледа:
„Скъпи Дядо Коледа, моля те да ми донесеш сестричка.“
Дядо Коледа и изпратил отговор:
„Няма проблеми, момичето ми. Само ми прати майка си!“
Двама индианци се загубили в гората и единия предложил:
— Стреляй във въздуха, може някой да ни чуе.
Стрелял онзи веднъж, стрелял втори път и престанал да стреля. Приятеля му го попитал:
— Защо спря б...
В Стани Богат водещият пита блондинка кой е най-високият връх в света . Сред отговорите е и Ботев.
А, блондинката се очудва и казва :
— Ама Ботев не е връх, той е човек!
- Разправят, че вчера те хванали трима в гората и те изнасилили. Вярно ли е?
— Абе не ги слушай… Гледай какви глупости разправят само. Че това каква гора е – две дървета на кръст.
Млад послушник пристига в манастир и игуменът го развежда да го запознае с порядките в манастира. Влизат в една стая, в която има маса отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва:
— Тук, чадо мое...
- Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки?
— Много малки.
— Тогава ще подаря пакет семки.
- Купете този прекрасен букет за жена си!
— Не съм женен.
— Тогава за любимата!
— Нямам любима.
— Купете го тогава от радост, че сте си осигурили толкова безгрижен живот!
Идва автобусът. Спира на спирката. Вътре се пълни с хора. Изведнъж тръгва. Бързо, все по-бързо. Хората забелязват, че някакъв мъж тича зад него с последни сили. Започват да му се смеят. Един от пътниц...
- Петрова, защо закъсняхте за работа?
— След мен ходеше някакъв тип… — И?
— Ами едвам се влачеше…
На брега на реката седи рибар и лови риба. При него идва един местен жител и казва:
— Извинете, често ви виждам тук… — Да, пет години вече идвам тук.
— Нима не знаете, че тук нямам никаква риба?
— Ами...
Двама приятели си говорят. Единият казва:
— Моят брат е на зърнена диета!
Другият:
-Така ли? И какво яде?
Първият:
— Всичко, което зърне на масата!
Баба носи в поликлиниката бурканче с урина за изследване. А там й казват:
— Бабо, не си донесла урина, а олио?
— А аз се чудя що ми изгоряха мекиците…
- Тате, познай кой влак закъснява най-много?
— Кой?
— Онзи, който ми обеща, че ще ми купиш за Нова година.