- Петрова, защо закъсняхте за работа?
— След мен ходеше някакъв тип… — И?
— Ами едвам се влачеше…
Между ученици:
— Баща ми ме хванам, че пуша.
— И кво?
— Накара ме да изпуша цяла кутия.
— И какво? Изпушил си ги? И всичко е наред?
— Да. Сега чакам да разбере, че пия.
Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
— Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
— Не.
— А би ли искал?
— И питаш....
- Струва ми се, че стигнах финансова стабилност.
— И в какво се изразява?
— В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.
Мъж влиза в аптеката и казва:
— Имате ли клизми?
— Имаме.
— Направете ми една.
Пътниците в един самолет разбират, че скоро ще катастрофират в планински връх. Става една жена, съблича се гола и се разкрещява:
— Ако ще умрем, искам да умра като жена. Има ли на борда мъж, който да...
Жените ги боли глава по две причини:
1) Иска мъж, но няма.
2) Мъж има, но не иска.
Ако видите хижата на 15 минути, а въпреки това вървите към нея още 2-3 часа, имайте предвид, че бинокълът лъже!
Двама приятели си говорят. Единият казва:
— Моят брат е на зърнена диета!
Другият:
-Така ли? И какво яде?
Първият:
— Всичко, което зърне на масата!
- Какво прави ръката ви в джоба ми?
— Търси запалка.
— Можехте да помолите.
— Стеснявах се…
- Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?!
— Вземи си ските…
Мъж пътувал с колата си и взел на стоп мацка. Ха тука да отбие, ха там да отбие, мацката не ще. Стигнали до разклона на пътя и мацката ще слиза.
— Е, поне една целувка няма ли за благодарност? – попит...
Безкраен брой математици влизат в един бар. Първият си поръчва една бира, вторият половин бира, третият четвърт бира… Барманът спира четвъртия и казва:
— Абе, ето ви направо 2 бири!
Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложи...
На брега на реката седи рибар и лови риба. При него идва един местен жител и казва:
— Извинете, често ви виждам тук… — Да, пет години вече идвам тук.
— Нима не знаете, че тук нямам никаква риба?
— Ами...