Две блондинки си вървели и изведнъж едната намерила огледало. Вдигнала го, погледнала се в него и казала на другата:
- Ей, муцка, глей я тая колко прилича на мен!
Другата взела огледалото, погледнала...
Чета из новините заглавие:
"Порносайтовете губят предишната си популярност!"
Мисля си, хубаво де, какво толкова, просто имах доста натоварена седмица в работата.
Петролен бос пита сина си:
- Защо те задържаха след училище?
- Бях забравил къде са Хаваите.
- Е, в бъдеще запомняй къде си слагаш нещата.
Обява:
"Безплатно сирене и безлихвени кредити! За справка:
София, 4-ти км Психиатрията"
Слизам от Витоша с кабинката, страхотен ден-много сняг и яко каране.Вътре срахотна компания-2 баби:
-Баба1: абе тва отсреща да не е Стара планина???
-Баба2: (горе-долу запозната с географията) е че ко...
Лекар гълчи медицинска сестра:
- За последен път ти казвам, Иванова. Ако са бели и кръгли - това са таблетки; щом са черни и ръбести - значи са гайки. На теб ти е все тая, но болните се оплакват!
Не ви хареса нашата реклама? Няма нищо! Нашата стока е още по-зле!
Разговор между българи в Русия, "перфектно" владеещи руски, пред асансьор в хотел:
- Въй сефте в Маскву?
- Имеет си хас.
- А асансьор бачкает?
- Йок, ево мама! Закеркенечился между етажами!
- Е, значи...
- Много съм благодарна на Генко. Той ми помогна да забравя Петьо.
- А кой е този Петьо?
- О! Това е този, който ми помогна да забравя Мишо.
- Защо жените са така слаби в математиката?
- Защото мъжете постоянно им твърдят, че
|[------------------------------>| - това са 20 сантиметра...
Две мутри отиват на лов. Както си ходят, единият вдига пушката, прицелва се, но не стреля! Другият му вика:
- К`во правиш, бе? Що не стреля? К`во виде?!
- Ъъъъ, абе мина една коза! Ама не стрелях, щот...
Откакто започнах да си мия зъбите с паста за зъби xxxx, забравих, какво е кариес.
Паметта ми се върна от таблетки yyy.
Преди 1/8 финала в USA’94 срещу Мексико:
Пенев: Разучили сме много добре състава на Мексико!
Журналист: Какво ще кажете за техните звезди Luis Garcia и Aspe?
Пенев: Те и тримата са от световна величин...
Един пияница попитал един човек:
- Извинете, къде се намира отсрещния тротоар?
Човекат:
- Как къде?... Отсреща!
Срещат се двама пенсионера:
- Как е живота?
- Не излизам от ресторанта!
- Нещо от реституцията ли си получил?
- Портиер съм!