Генко е в ресторанта с дама. Към тях идва келнера с малко дете в ръцете и се обръща към Генко:
- Това е за вас от дамата на масата до прозореца.
Младеж към мацка:
- Скъпа, бих откъснал всичките цветя и бих ти постлал пътя, бих събрал всичките съкровища на света и бих ги сложик в краката ти!
- О, скъпи, колко си ми романтичeн!
- Аха, две седмиц...
Щом алкохолът пречи на секса, спирам секса и алкохола и се връщам в училище!!!
Гърция. Хотел "all inclusive". Разписание на ресторанта:
Работно време:
закуска от 7 до 11, обяд от 11 до 16, вечеря от 16 до 20.
- Господи! - възкликва Генко. - Че кога, по дяволите, ще ходя на плажа...
Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса!
Новият Боинг събира 400 пътника или 300 американци.
Момиче казва на приятелката си:
- До преди една седмица го обичах, а сега ми се струва един такъв простивен, че не ми се иска да го видя!
- Ех, тези мъже! Толкова са непостоянни!
12 причини защо котките са по-добри от мъжете
1. Котките никога не закъсняват за вечеря.
2. Котките винаги са заинтересувани да са до теб.
3. Ако котката ти много се заиграва може да се кастрира.
4....
В Созопол преди години.
Анести пикае на оградата.Жена му вика от балкона:
- Анеееестииии.
- Ко ма?
- Кат пикайс да стърсвас писката.Аз пира гастити,аз куманда писката!
Първи април отдавна мина...а хората продължват да се шегуват.
Днес доста хора ми казаха че Христос е възкръснал.
Ако ще се снима филма Rambo V, то заглавието щяло да бъде - Rambo V: Мумията се завръща!
Един човек се хванал да продава сладолед пред банката. Денят хубав, топъл слънчев, много хора минават, направил добър оборот. По едно време минал негов познат оттам и като го видял с пари, какво напра...
- Ти имаш направо лебедова шия!
- Толкова изящна?
- Не, толкова тънка и крива.
- Защо ти е тази трева?
- Ши храня коня с нея ва.
- А коня,защо ти е?
- Да пасе тревата ва,иначе кой ши я яде.
С един приятел, подпийнали се качваме в метрото. Пълно е с народ, стоим и се държим за ръкохватката. Срещу нас седи миловидна девойка с котенце в ръцете. Приятелят ми, казва се Васко, с умиление, напр...