Международен симпозиум на фармацевтите. Обсъждат се хапчета за полова потентност.
Става англичанинът и казва:
- Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 8 cm.
Въпрос от...
През нощта храбрец върви през гробището и дъвче баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а
- Защо мьжете имат криви крака?
- Защото всички важни неща са в скоби.
Един изпил бутилка водка и на сутринта се събудил в изтрезвителя. Решил повече така да не пие. Решил да излекува махмурлука с бира..и пак се събудил в изтрезвителя. Тогава взел радикално решение - ще...
- Добър вечер, Петрови?
- Кви Петрови, бе, ние нямаме телефон...
Отегчен мъж в книжарницата:
- Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
- Ами...мога да ви предложа Кама Сутра!
- Е, добре де....нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
- Ами....
Двама приятели с наднормено тегло решили да ползуват услугите на д-р Емилова от Варна...Отива първо единият и се връща след две седмици строен, с добре оформени мускули и казва:
- Процедурата беше ст...
(надпис в тоалетна)
"Уважаеми посетители,независимо от поставените цели и постигнатите резултати,
ПУСКАЙТЕ ВОДАТА!!
Ако резултатите надминават очакванията ви,използвайте четката!!
- Алооо!!! Полицията ли е? Пред блок 205 има убииство. И още едно, и още едно!!! По дяволите как се спира тоя автомат!!!
Как поетично биха се изразили към любимата си влюбените:
- ФИЛОСОФ -
Влюбени сме, ето,
в завихреното време еманираме.
В душата си, където
не ще нивга ентропираме.
- ПОЛИТИК (хората с много тик...
Вървял ловец през гората. Насреща му изскочил заек. Вдигнал пушката и гръмнал. От съседния храсталак също се чул гръм, от там излязъл друг ловец и двамата заспорили кой е убил заека. Накрая единият пр...
Двама приятели си говорели. Единият казал:
- Абе брато, откраднаха ми колата! Кво да прая?
- Обади ли се на полицията?
- Да, не са те!
Миналата година един хирург ми смени формата на носа.
Хвана ме с жена му.
- Кой ти е любимия певец или певица?
- Азис! Азис ми е любимия певец или певица.
Знаеш ли по какво си приличат студентите и кучетата? Гледат те умно и ахаааа да ти проговорят...