Как се казва животно, което се вре из дините?
- ДиноЗавър!
Ето какви са били последните думи от живота на последният циганин на планетата през 2346 година:
- Анализирайки парадоксалните симптоми и разглеждайки екзестенциалните теореми фактически, на практика...
- Мъничко, червеничко и мирише на нафта. Що е то?
- ???
- Ягода.
- Е защо пък да мирише на нафата?
- Абе ти ли ще ми казваш с какво да си поливам ягодите.
Две гарги летят и се карат коя да е по средата.
Не ме псувай на ум, че се чува!!! - преподавател в ПГЕА София
Един шофьор спира на бензиностанция! Слиза и казва:
- За 5 лева!
Момчето го пита:
- От кой?
- Как от кой? От мене бе!!!
Двама дядковци си седят на една пейка:
- Ти имаш ли хладилник?
- Какви пържени пирони бе, Пешо! Аз не пуша!
Двама индианци застават един срещу друг. Единият казва:
- Ху!!!
Другият:
- Ху, ху!!!
Тогава първият казва:
- Я, не сменяй темата!
Когато душиш смърф, какъв ли цвят става???
Защо лудия ляга да спи с камък и кибрит?
Отг.С камъка удря нощната лампа,с кибрита гледа дали е угаснала!
Кое е последното нещо,което минава през главата на муха,блъснала се в предното стъкло на камион джижещ се със 130км/ч по автомагистрала?
Отг.Гъза и
- Голямо, червено, разтегателно, от време на време се изпразва? Що е то?
- Икарус.
- Нещо ми влезна в компютъра, мисля, че е вирус.
- Какъв по-точно?
- От тия дето ги пращат троянците!
Един бабеченин отишъл на ресторант. Видял в менюто омлет и си го поръчал, ама нали бил прост, не знаел, че омлет са пържени яйца. И като му го донесли казъл:
- Миличките ми яйчица! И на вас ли ви смен...
Кон влиза в бара с гръм и трясък. Оглежда смутените лица на посетителите:
- И, к`во? Не сте ли виждали кон?