- Мъничко, зеленичко, подскача от клон на клон. Що е то?
- Зелена дъвка в джоба на Тарзан.
Френски гларус след големи усилия успял да свали страхотна мадама и я завел на Алеята на влюбените в Ница. Тя била в романтично настроение:
- Каква красота и тишина! Само песента на щурците гали ухот...
Един човек вървял. Паднал в една яма и си казал:
- Ако не изляза до 2 часа ще си ходя!
Не съществуват никакви раси - има само хора, които Чък Норис е пребил до различни степени на синьото и черното.
- Госпожице, какво ще правите довечера?
- Звъннете ми утре, ще разкажа
Опитайте новия чипс с вкус на картофи.
- Мъничко черничко с мъничко синичко. Що е то?
- Мравка с посинено око.
Беше топъл майски ден през юни. Тръгнахме преди час, а вече 5 часа се разхождахме. Времето беше приятно. Валеше проливен дъжд и слънцето силно напичаше. Видяхме сърна, с малките си зайчета и катерички...
Падащите бабиЕдна баба се надвеси от прозореца от прекомерно любопитство, падна и се преби.
От прозореца се подаде друга баба и се загледа в размазаната долу, но от прекалено любопитство също се изхлу...
- Какво ще стане, ако чифтосаме муха с диня?
- Летящи дини...
- Има шест крака, а ходи на глава. Що е то?
- Въшка.
Две кексчета стоят във фурната. Едното казало:
- Леле, колко е топло тук!
Другото се стреснало:
- Я, говорещо кексче!
:D
Английски джентълмен звъни на вратата на съседа си, а в ръката си държи празна кофа:
- Добър ден съседе! Бихте ли ми услужили с една кофа вода?
- Да, разбира се, съседе, заповядайте!
След минута-пак:...
Две гарги летят. Едната пита:
- Колко е часът?
Другата вади тармометър и казва:
- Днес е вторник!
Какъв е изводът?
- Който няма цветен телевизо, няма да яде халва!
- Виждал ли си слон да се крие на дърво?
- Не!
- Ами нали се е скрил, как ще го видищ!