- Що е карфица?
- Пирон на диета...
- Малко, черно, седи на границата и от никой не се плаши - що е то?
- Гарван с "Калашников".
Две крави си пасяли. Едната казала:
- Мууу...
- Е, взе ми го от устата.
Две мутри вървяли по един мост.
Внезапно единият паднал от моста и се удавил, а другият се казвал Гошо.
Два балона летят над пустинята и единия казал:
- Кактус-с-с...
- Късно казваш-ш-ш...
- Мъничко беличко с мъничко черничко, що е то?
- Снежинка в траур.
знаете ли, за какво служи горната глава....? ? ?
... за перископ на долната
Мъж паднал от Алфеловата кула, когато се разбил в земята, той бил абсолютно плешив. След час два паднала и косата му. Това се случило защото той употребявал шампоан забавящ косопада.
Пенсионер при доктора.
- Докторе, я да започна да се оплаквам.. имам едни болежки в корема от 62 година, ама вече не се трае.
- Мъничко черно рови в земята. Що е то?
- Сапьор търси мина.
-----------------------------------------
- Мъничко черно лети в небето. Що е то?
- Сапьор намерил мина.
Две мравки варвели. Едната кихнала и умряла, защото не другата не й казала "Наздраве!".
- Келнер, трябва да имаме сметка тринадесет лева, а Вие носите сметка за четиринадесет!
- Подучух Ви как казвате, че сте суеверен...
Жена казва на мъжа си:
- Скъпи, отивам да пояздя...
А мъжa:
- Да, добре скъпа, конят вече трети път се обажда...
Три птици летели. Едната свила на ляво, другата на дясно, а третата казала:
- Идвам с вас.
Свиня погледнала към контакта и казала:
- Сестро, сестро! А теб са те зазидали!