Иво Димов с приз "Добро сърце"
- Димитровград
- преди 10 години
С приз „Добро сърце“ и почетна грамота е бил отличен кметът Иво Димов от омбуцмана Мая Манолова вчера, сподели самият той пред журналисти днес.Отличието му е било връчено заради подкрепата на Община Д...