12 отбора мерят сили в турнир по футбол в Димитровград

12 отбора се включиха в турира по футбол на малки врати за любители, който започна днес на стадион "Раковски" в Димитровград. Надпреварата е в чест на 70-годишнината на града.

На две игрища мерят сили отбори от Хасково, Димитровград и селата Добрич и Черногорово. Отборите играят по две полувремена от по 20 минути по схемата на директните елиминации. Турнирът продължава до сряда включително, когато са планувани финалните срещи.

Тази вечер се играха първите четири мача от турнира. Един срещу друг се изправиха отборите на "Мама Ураган" и "ДГ" и "Скандал" и "Ти Ви Ай Банк".

Първата среща завърши 1:1, като крайният резултат бе решен с дузпи -  6:5. Вторият мач приключи при резултат 1:2. Отборът „Кво да ви кажа“ победи „Зенит“ с 3:2. а тимът от село Добрич - „Спортист“ загуби от „Бригада“  с 0:7.

Източник: Dimitrovgrad.bgvesti.NET