Наградиха най-добрите футболисти сред димитровградските ученици

Победителите от ОУ"Алеко Константинов" във възрастовата група 5-7 клас

Приключи общинския футболен турнир, включващ отбори от почти всички училища в общината. Последната среща се игра днес следобед в салона на Професионалната гимназия в Димитровград. След нейния финал бяха раздадени и наградите на победителите.

При 5-7 клас на първо място в общинския футболен турнир се класира отборът на ОУ"Алеко Константинов". Втори останаха момчетата на ПМГ "Ив.Вазов", а трети възпитаниците на ОУ"П.Яворов".

При отборите от 8-10 клас първи са футболистите от химическата гимназия "Асен Златаров", сребърните медали са за ПМГ "Ив.Вазов", а трети останаха домакините на последния мач Професионална гимназия "Капитан Петко войвода".

Възпитаниците на Професионална гимназия "Капитан Петко войвода" станаха победители при отборите от 11 и 12 клас, играли във общинския турнир. На второ място се класираха футболистите от ПМГ "Ив.Вазов", а трети останаха момчетата от ЕГ "Ив. Богоров" . Наградите на победителите връчи специалистът Спортни дейности към общината Христо Цонков.

Наградите на победителите връчи Христо Цонков от общината

Футболният турнир, които приключи днес бе част от общинските ученически игри, стартирали преди месец, припомниха от общината.