Строеж на жилищна сграда в Хасково притеснява жителите на кв. „Македонски“

  • 19:24, 23 юни 2026 г.
  • 555
  • 0
  • 0
Нов строеж на жилищна сграда в Хасково притеснява жителите на кв. „Македонски“. Паркингите и дворовете на хората са започнали да пропадат заради големия изкоп. От община Хасково заявиха, че следят ситуацията, но не са открити нарушения в строителството.

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Категории

Блогове

Зареждане на публикациите...