Студентка чете на скамейка в парка. До нея е приседнал полицай, за да си изяде баничката. Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно. Полицаят му подхвърля парченце баничка.
— На, хапни...
Самолет попада в буря над Тихия океан. Капитанът се обръща към пътниците по високоговорителя:
— Дами и господа, моля затегнете коланите! Нашият самолет има авария. Загубихме и четирите двигателя и сег...
- Защо Катя не се е оженила още?
— Защото чака мъжа на мечтите си.
— И какъв е той?
— Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.
- Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки?
— Много малки.
— Тогава ще подаря пакет семки.
- Какво прави Габровец докато сънува че е в ресторант?
— Бърза да се събуди, за да не му донесът сметката…
Мъж отива при доктор-сексолог:
— Имам много важна любовна среща, за да не се изложа, дайте ми нещо стимулиращо.
— Ето ви едни все още тестови таблетки, затова елате утре сутринта да ми разкажете.
На д...
Срещат се двама приятели.
— Как е?
— Отвратително. дадох назаем две хиляди на приятел за пластична операция.
— И какво?
— Сега не знам как изглежда!
Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
— Бабо, НДК в тая посока ли е?
— Не, чедо, в обратната – отговорила бабата.
— А, благодаря – казал борецът и се обърнал в обратната посока.
Една жена разбрала, че е бременна. Тя искала детето да е момиче, а мъжът й искал да е момче. Накрая се родил Азис!!!
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
- Извинете, заели сте моето място.
— Вашето място? И може ли да го докажете?
— Мога. Оставих си сладоледа на него.
Срещат се две мутри. Единият вика на другия:
— Чух, че имаш крокодил?
— Да, но му сложих златни зъби и сега едвам го изхранвам… — Защо? Храни го с черен хайвер, ако му е трудно да дъвче!
— Не става! Д...
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
— Висок ли ви е тавана?
— Не, но съседа е висок.
Две кексчета си говорели:
Първото казало:
— Брейй, колко е горещо тук!
Второто отвърнало:
— Я виж, говорещо кексче!!!
- Здравей! Ти ли си Пешо?
— Здрасти! Да, кажи!
— Нали Кети е твоята мацка, а?
— Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
— Ти нали й купуваш противозачатъчни?
— Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????...