- Защо Катя не се е оженила още?
— Защото чака мъжа на мечтите си.
— И какъв е той?
— Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.
Един мъж влиза в тоалетната за жени по погрешка и пита една жена:
— Може ли да ми кажете колко е часа?
Жената отговаря:
— 10 лв. на час.
Млад шейх в родилния дом гледа през стъклото залата с новородените. Медицинска сестра го пита:
— Ваше величество, кое е вашето дете?
— Първите две редици.
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
— Висок ли ви е тавана?
— Не, но съседа е висок.
- Какво прави Габровец докато сънува че е в ресторант?
— Бърза да се събуди, за да не му донесът сметката…
Една жена разбрала, че е бременна. Тя искала детето да е момиче, а мъжът й искал да е момче. Накрая се родил Азис!!!
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
- Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки?
— Много малки.
— Тогава ще подаря пакет семки.
Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По една време единия попитал бармана:
— Кога обикновенно се появява чудовищет...
- Здравей! Ти ли си Пешо?
— Здрасти! Да, кажи!
— Нали Кети е твоята мацка, а?
— Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
— Ти нали й купуваш противозачатъчни?
— Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????...
- Извинете, заели сте моето място.
— Вашето място? И може ли да го докажете?
— Мога. Оставих си сладоледа на него.
Стои една мадама на улицата, маха и вика:
— Такси, такси!
Минава едно такси, шофьора маха през прозореца и вика:
— Пешеходец, пешеходец!
Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложи...
Две кексчета си говорели:
Първото казало:
— Брейй, колко е горещо тук!
Второто отвърнало:
— Я виж, говорещо кексче!!!
Срещат се две мутри. Единият вика на другия:
— Чух, че имаш крокодил?
— Да, но му сложих златни зъби и сега едвам го изхранвам… — Защо? Храни го с черен хайвер, ако му е трудно да дъвче!
— Не става! Д...