Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
— Бабо, НДК в тая посока ли е?
— Не, чедо, в обратната – отговорила бабата.
— А, благодаря – казал борецът и се обърнал в обратната посока.
- Купете този прекрасен букет за жена си!
— Не съм женен.
— Тогава за любимата!
— Нямам любима.
— Купете го тогава от радост, че сте си осигурили толкова безгрижен живот!
И се яви в нощта на Рождество ангел при юношата.
И каза ангелът:
— Ще ти изпълня едно желание. Избирай: богатство, мъдрост или любов… И юношата избра мъдростта.
Изпълни ангелът желанието, дари го с мъ...
Иванчо отива в пустинята… Изведнъж вътрешният му глас казва:
— Иванее, копай, тук има злато!!!
Копал, копал Иванчо… няма злато… След малко вътрешният глас отново казва:
— Копай, тук има злато!!!
Пак...
- Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, а не за развитие на интелекта?
— Защото слепите мъже са много по-малко, отколкото глупавите.
- Какво прави Габровец докато сънува че е в ресторант?
— Бърза да се събуди, за да не му донесът сметката…
Млад шейх в родилния дом гледа през стъклото залата с новородените. Медицинска сестра го пита:
— Ваше величество, кое е вашето дете?
— Първите две редици.
- Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки?
— Много малки.
— Тогава ще подаря пакет семки.
- Скъпа, трябва да ти призная нещо… Женен съм… — Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
— Висок ли ви е тавана?
— Не, но съседа е висок.
Мъж отива при доктор-сексолог:
— Имам много важна любовна среща, за да не се изложа, дайте ми нещо стимулиращо.
— Ето ви едни все още тестови таблетки, затова елате утре сутринта да ми разкажете.
На д...
Жена вижда мъжа си, режещ таблетка Виагра на четири части.
— Защо я режеш на 4 части? – пита жената.
— Искам само да се поцелуваме.
Срещат се две мутри. Единият вика на другия:
— Чух, че имаш крокодил?
— Да, но му сложих златни зъби и сега едвам го изхранвам… — Защо? Храни го с черен хайвер, ако му е трудно да дъвче!
— Не става! Д...
Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По една време единия попитал бармана:
— Кога обикновенно се появява чудовищет...
- Здравей! Ти ли си Пешо?
— Здрасти! Да, кажи!
— Нали Кети е твоята мацка, а?
— Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
— Ти нали й купуваш противозачатъчни?
— Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????...