Разни

  1. Мъж излиза рано сутринта от палатка на брега на езерото, доволно се протяга, гледа разкошната гледка на изгрева, и доволно се провиква:
    - Ах, че кеф!!!
    Ехото, злорадо:
    - А утре си на работа...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Събуждам се с варненски чайки, в бургаския ми хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми -павликенец -ни отпуска "габровски" премии; а колежката ми от Хаскюю ми жужи на главата к...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Чедо, това калкулатор ли е?
    - Не бабо, това е iPad
    - А?
    - Таблет бабо...
    - К’во?

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Въпрос: Как можем да забавляваме без усилие блондинка в продължение на часове?
    Отговор: Написваме от двете страни на един лист: "Моля, обърнете от другата страна!".

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Полезно е да се знае.
    Предозирането с Виагра води до често главоболие при жените.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Батето:
    "За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Телефона звъни.
    - Ало, споделете?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Татко, нежененият мъж как се казва - ерген ли?
    - Да, моето момче.
    - А как се казва жененият мъж?
    - Още си малък да знаеш такива думи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Каква поредна футболна драма. Иванов е с топката, следва пас за Найденов той с едно докосване към Димитров, Димитров финтира един, двама, себе си, шутира и... За съжаление топката срещна страничния...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  11. Вчера реших да опитам да се занимавам с производство на деца. Хареса ми.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Син пита баща си:
    - Тате, що аз мога да пиша, а пък другите деца от детската градина не могат.
    - Щот си умен тате.
    - А защо аз мога да чета, а те немогат.
    - Нали ти казах, щот си умен.
    -А защо мойта п...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Две жени се срещат на улицата.
    - Накъде си се запътила?
    - Отивам на лекар.
    - На лекар ли?! Нали твоят беше лекар?
    - Да, но неговите диагнози отдавна се изчерпаха.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. След изпит преподавател в ТУ:
    - Писали сте по всички въпроси. Ммм.. Много добре сте се справил колега, много добре. Среден 2.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В музея:
    - Това е Миневра.
    - А това зад нея нейния мъж ли е?
    - Не... Тя не е имала мъж. Тя е била богиния на мъдростта.

    Оценка 0 от 0 гласа