ВК "Раковски" разгромиха ЦСКА в Димитровград тази вечер

Изображение 1 от 4

Тази вечер, на 13 март, в зала "Младост" се проведе първият мач от четвърт финалните плейофи в женското волейболно първенство на България. Едни срещу други на игрището излязоха волейболистките на клуб Раковски - Димитровград,като домакини, и тима на ЦСКА, който димитровградчаките победиха с 3:1 гейма.

Най-резултатна за успеха бе Емилета Рачева с 16 точки (3 аса, 1 блокада), Симона Николова добави 13 точки (3 аса, 3 блокади), Милена  Димова отбеляза 12 (2 аса, 3 блокади). Станислава Костадинов (4 аса, 1 блокада) и Силвия Андреева (1 ас, 1 блокада) завършиха с по 11 точки.

За ЦСКА единствената волейболистка, която завърши с двуцифрен точков актив, бе Дарина Куманова. Тя реализиара 12 точки (3 аса).

Следващата среща на двата тима ще бъде в София на 16-ти март.

Източник: Dimitrovgrad.bgvesti.NET