Марица и Раковски откриват полуфиналите в НВЛ-жени

Марица (Пловдив) приема Раковски (Димитровград) в първи мач между двата тима от полуфиналите в НВЛ-жени Двубоят ще се проведе днес, 21 март (четвъртък), от 18:30 ч. в зала „Колодрума“ в Пловдив.

Пловдивчанки достигнаха до полуфиналите, след като победиха на два пъти Перун (Варна) с 3:0 гейма. Марица продължава да няма загуба от 2015 година насам в НВЛ. През този сезон момичетата на Иван Петков имат само един загубен гейм.

Раковски успя да отстрани ЦСКА (София) в четвъртфиналните плейофи с 2:1 победи. В понеделник момичетата на Габриела Айшинова-Попова надиграха ЦСКА с 3:0 в Димитровград.

Това ще е трети двубой между Марица и Раковски този сезон. Двата отбора се срещнаха в два мача в редовния сезон, които Марица спечели с 3:0 в Димитровград и в Пловдив.

Реваншът ще бъде на 25 март в Димитровград. Евентуална трета среща е предвидена за 28 март в Пловдив.

Източник: bgvolleyball.com