ФК Димитровград би с два гола бургаския Мастер

ФК "Димитровград" 1947 победи тимът на "Мастер"- Бургас с 2:0 в мач от 17-ия кръг на Югоизточна "В" група снощи. Първият гол бе дело на Бончо Николаев минути след началото на срещата на димитровградския стадион "Миньор" вкара първото попадение във срещата.

През второто полувреме Васил Сантов отбеляза втория гол и така оформи крайния резултат. Вчерашната победа изкачи момчетата на треньора Митко Добрев на 9-то място с 25 точки. До края на есенния дял от шампионата има още два кръга, лидер в класирането във Югоизточна В група е тима на "Раковски".

Припомняме, че през последните две седмици трима футболисти напуснаха ФК "Димитровград 1947" заради лоша игра, липса на спортна дисциплина и слаби резултати на терена. Това са капитана Петър Станев, Иво Янев и Делчо Стоилов. По време на вчерашната домакинска среща на нашите футболисти, в игра бяха пуснати юноши от местия клуб.