Тъпизми

  1. Ако сте се събудили сутрината и не трябва да ставате, значи сте спали прав.

    Оценка 5 от 1 глас
  2. - Приятно ми е, Бонд, Джеймс Бонд.
    - И аз се радвам да се запознаем. Дам. Ван Дам. Клод Ван Дам. Жан Клод Ван Дам.

    Оценка 4 от 1 глас
  3. - Направих си втора дупка на ухото!
    - И как е по-добре ли чуваш?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Момченце тича при майка си и вика:
    - Мамо, мамо. Татко падна по стълбите на блока и докато се търкаляше такива думи крещеше!
    - Какви думи крещеше синко?
    - Нали не мога да говоря мръсни думи?
    - Да,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Или излизаш или напускаш казах!
    Учителка от "ПГМЕЕ" - Бургас

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Не се бутай!
    - Не се бутам!
    - Стой спокойно и си чакай реда!
    Диктора:
    - Слушахте радиопиесата “Снежанка и седемте джуджета”.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Изобретих приспособление, което позволява да се вижда през стени.
    - Че това вече е изобретено отдавна!
    - Не може да бъде! Как се нарича това изобретение?
    - Прозорец.

    Оценка 5 от 2 гласа
  8. Две крави вървят - едната кихнала и умряла?
    Защо умряла?
    Защото другата не й казала, наздраве.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Две камили кацнали до един оазис. По едно време едната казала:
    - А, прелетя крокодил.
    След пет минути пак:
    - А! Прелетя още един.
    Другата я прекъснала:
    - Ами, сигурно наблизо има гнездо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Две риби плували. Едната казала:
    - Жадна съм!
    Другата отвърнала:
    - Наздраве!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Сюжета на филма за костенурките-нинджа е основан на реални събития. Просто веднъж Чък Норис глътнал костенурка и когато я изакал тя вече била висока 1.80м и владеела карате.

    Оценка 2 от 2 гласа
  12. Един ден Иванчо казал на майка си:
    - Мамо, мамо, ти `ко прайш тука?
    - Нищо маминото.
    - Ми мани съ, най-накрая от пьтя ми ма!

    Оценка 5 от 1 глас
  13. - Защо децата носят памперс?
    - Като пръднат да не скъсат гащите...

    Оценка 3.33333 от 3 гласа
  14. Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът:
    - Седни, брато, как се казваш?
    - Николай.
    - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш.
    - А какво ще работя?...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Виждал ли си слон да се крие на дърво?
    - Не!
    - Ами нали се е скрил, как ще го видищ!

    Оценка 5 от 1 глас