Ако сте се събудили сутрината и не трябва да ставате, значи сте спали прав.
- Приятно ми е, Бонд, Джеймс Бонд.
- И аз се радвам да се запознаем. Дам. Ван Дам. Клод Ван Дам. Жан Клод Ван Дам.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е по-добре ли чуваш?
Момченце тича при майка си и вика:
- Мамо, мамо. Татко падна по стълбите на блока и докато се търкаляше такива думи крещеше!
- Какви думи крещеше синко?
- Нали не мога да говоря мръсни думи?
- Да,...
- Или излизаш или напускаш казах!
Учителка от "ПГМЕЕ" - Бургас
- Не се бутай!
- Не се бутам!
- Стой спокойно и си чакай реда!
Диктора:
- Слушахте радиопиесата “Снежанка и седемте джуджета”.
- Изобретих приспособление, което позволява да се вижда през стени.
- Че това вече е изобретено отдавна!
- Не може да бъде! Как се нарича това изобретение?
- Прозорец.
Две крави вървят - едната кихнала и умряла?
Защо умряла?
Защото другата не й казала, наздраве.
Две камили кацнали до един оазис. По едно време едната казала:
- А, прелетя крокодил.
След пет минути пак:
- А! Прелетя още един.
Другата я прекъснала:
- Ами, сигурно наблизо има гнездо.
Две риби плували. Едната казала:
- Жадна съм!
Другата отвърнала:
- Наздраве!
Сюжета на филма за костенурките-нинджа е основан на реални събития. Просто веднъж Чък Норис глътнал костенурка и когато я изакал тя вече била висока 1.80м и владеела карате.
Един ден Иванчо казал на майка си:
- Мамо, мамо, ти `ко прайш тука?
- Нищо маминото.
- Ми мани съ, най-накрая от пьтя ми ма!
- Защо децата носят памперс?
- Като пръднат да не скъсат гащите...
Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът:
- Седни, брато, как се казваш?
- Николай.
- Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш.
- А какво ще работя?...
- Виждал ли си слон да се крие на дърво?
- Не!
- Ами нали се е скрил, как ще го видищ!