Тъпизми

  1. Лежат младеж и девойка на плажа. Тя го ръчка:
    - Славчо, хайде да вървим в морето!
    - Не искам.
    - Защо, бе?
    - В момента не ми се пикае.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Бащата на Иванчо влиза в стаята и гледа сина си да клати баба си и учуден го пита:
    - Абе сине, ти нормален ли си бе, що чу**ш майка ми?
    А Иванчо поглежда баща си и казва:
    - А ти защо го правиш с моят...

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Две кебапчета се срещнали и едното питало другото:
    - Ти от кой хлебозавод си?

    Оценка 0 от 1 глас
  4. Влизат мъж и жена на вече преклонна възраст в автобуса. Контрольроката им задава въпрос:
    - С карта или билет сте?
    При което следва светкавичен отговор на бабата:
    - Ами не, с мъжа ми съм!
    (реален случ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Зайко отива в ресторанта и пита келнера:
    - Имаш ли шкембе?
    - Имам.
    - А имаш ли свински врат?
    - Имам.
    - А свински бутове?
    - Имам.
    - Леле! Сигурно си много грозен!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Знаете ли как се нарича много вървежен софиянец?
    - Топ Шоп, разбира се!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Какво е това черно нещо, което удря по стъклото и крещи неистово?
    Бебе в микровълнова печка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. 2100 година на брега на реката три крокодила.
    - Някога сме били зелени на цвят - си спомня първият.
    - И можехме да плуваме - добавя вторият.
    - Стига спомени! - казва третият. - Да летим да събираме ме...

    Оценка 3 от 1 глас
  9. Сляп и глух соят в ресторант. По едно време слепият казва на глухия:
    - Падна ти косъм в супата.
    Слепият му написва на листче:
    - Толкова ли силно цопна, че го чу?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Пепеляшке, защо плачеш? Какво се случило?
    - Не мога да отида днес на бала!
    - Но защо?
    - Защото балът е утре!!

    Оценка 2 от 1 глас
  11. Един зелен кон влиза в бар и пита:
    - Барман, имате ли наливни пирони?
    - Не, продаваме ги на метър...
    - Е, тогава аз ще изляза през комина.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Два слона летяли!Единият попитал другият:
    - Колко е часът?!
    А той извадил един термометър и му казал:
    - Днеска сме сряда!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Двама студенти си говорят:
    - Имам една добра и една лоша новина.
    - Каква е лошата?
    - Лошата е, че няма добра!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Две птици си летели. Едната свила на ляво, другата свила масур.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Виждал ли си слон да се крие на дърво?
    - Не!
    - Ами нали се е скрил, как ще го видищ!

    Оценка 5 от 1 глас