Лежат младеж и девойка на плажа. Тя го ръчка:
- Славчо, хайде да вървим в морето!
- Не искам.
- Защо, бе?
- В момента не ми се пикае.
Бащата на Иванчо влиза в стаята и гледа сина си да клати баба си и учуден го пита:
- Абе сине, ти нормален ли си бе, що чу**ш майка ми?
А Иванчо поглежда баща си и казва:
- А ти защо го правиш с моят...
Две кебапчета се срещнали и едното питало другото:
- Ти от кой хлебозавод си?
Влизат мъж и жена на вече преклонна възраст в автобуса. Контрольроката им задава въпрос:
- С карта или билет сте?
При което следва светкавичен отговор на бабата:
- Ами не, с мъжа ми съм!
(реален случ...
Зайко отива в ресторанта и пита келнера:
- Имаш ли шкембе?
- Имам.
- А имаш ли свински врат?
- Имам.
- А свински бутове?
- Имам.
- Леле! Сигурно си много грозен!
Знаете ли как се нарича много вървежен софиянец?
- Топ Шоп, разбира се!
Какво е това черно нещо, което удря по стъклото и крещи неистово?
Бебе в микровълнова печка.
2100 година на брега на реката три крокодила.
- Някога сме били зелени на цвят - си спомня първият.
- И можехме да плуваме - добавя вторият.
- Стига спомени! - казва третият. - Да летим да събираме ме...
Сляп и глух соят в ресторант. По едно време слепият казва на глухия:
- Падна ти косъм в супата.
Слепият му написва на листче:
- Толкова ли силно цопна, че го чу?
Пепеляшке, защо плачеш? Какво се случило?
- Не мога да отида днес на бала!
- Но защо?
- Защото балът е утре!!
Един зелен кон влиза в бар и пита:
- Барман, имате ли наливни пирони?
- Не, продаваме ги на метър...
- Е, тогава аз ще изляза през комина.
Два слона летяли!Единият попитал другият:
- Колко е часът?!
А той извадил един термометър и му казал:
- Днеска сме сряда!
Двама студенти си говорят:
- Имам една добра и една лоша новина.
- Каква е лошата?
- Лошата е, че няма добра!
Две птици си летели. Едната свила на ляво, другата свила масур.
- Виждал ли си слон да се крие на дърво?
- Не!
- Ами нали се е скрил, как ще го видищ!