Тъпизми

  1. Едно джудже, като се прибирало вечер вкъщи, преди да си легне слагало под леглото си чаша с вода.
    Въпрос: Защо е правило така джуджето?
    Отговор: Къщата си е негова. Каквото си иска, това ще прави!

    Оценка 2 от 1 глас
  2. Две блондинки стоели на една маса и едната решавала кръстословица и попаднала на въпроса:
    - Телефонен повик с три букви?
    Затруднила се и решила да пита приятелката си.
    - Абе ти знаеш ли отговора на то...

    Оценка 5 от 1 глас
  3. При една гледачка отива диригент на симфоничен оркестър, за да разбере как ще се развие кариерата му:
    - Виждам, че работиш с две раце.
    - Точно така, казал диригента.
    - И много хора командваш.
    - Да, та...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Охлюв влиза в бар и си поръчва бира. Барманът казва:
    - Махай се, ти си охлюв - вдигнал го от пода и го изхвърлил пред вратата.
    След единайсет месеца, както събирал чашите, барманът усетил потупване по...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. - Кафяво е, живее в пустинята и има 3 гърбици?
    - Камила с раница.

    Оценка 5 от 1 глас
  6. Сините сливи са червени, когато са зелени.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Слон избягал от зоопарка. В управлението:
    - Сьр, в двора ми има огромен пльх!
    - И какво прави този пльх?
    - Кьса ми зелето.
    - А какво прави сьс зелето?
    - Ами..., сър, хваща зелето с опашка и няма...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Назначили един пазач да пази къща. В къщата имало 3 стаи, в които му казали да не влиза, но любопитството му надделяло и влязъл в първата стая. Стаята била пълна със скъпоценности, злато, диаманти и т...

    Оценка 2 от 4 гласа
  9. - Какво ще стане, ако кръстосаме агне и кенгоро?
    - Скачащ пуловер.
    Петър Младенов от Варна

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Летели два гарвана. Единия попитал:
    - Имаш ли хладилник?
    - Какви пьржени пирони? Аз не пуша!?!

    Оценка 5 от 2 гласа
  11. Три крокодила летели. Единият на ляво, а втория
    на зелено.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Петко и Стойчо се виждат и Петко казва на Стойчо:
    - Най е яко да си змия хем си лежиш хем си ходиш
    А Стойчо му отговаря:
    - Не най е яко да си тъп!!!
    Петко:
    - Е защо?!?!?
    Стойчо:
    - Защото хем си вър...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Две крави си говорят:
    - Знаеш ли за болестта "луда крава"?
    - К`во ми пука, аз сам хеликоптер. Извод:
    За какво да пием мляко от кокошка, като няма мухобойка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Диагноза: Психически заболявания няма! Просто тъп!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Виждал ли си слон да се крие на дърво?
    - Не!
    - Ами нали се е скрил, как ще го видищ!

    Оценка 5 от 1 глас