Едно джудже, като се прибирало вечер вкъщи, преди да си легне слагало под леглото си чаша с вода.
Въпрос: Защо е правило така джуджето?
Отговор: Къщата си е негова. Каквото си иска, това ще прави!
Две блондинки стоели на една маса и едната решавала кръстословица и попаднала на въпроса:
- Телефонен повик с три букви?
Затруднила се и решила да пита приятелката си.
- Абе ти знаеш ли отговора на то...
При една гледачка отива диригент на симфоничен оркестър, за да разбере как ще се развие кариерата му:
- Виждам, че работиш с две раце.
- Точно така, казал диригента.
- И много хора командваш.
- Да, та...
Охлюв влиза в бар и си поръчва бира. Барманът казва:
- Махай се, ти си охлюв - вдигнал го от пода и го изхвърлил пред вратата.
След единайсет месеца, както събирал чашите, барманът усетил потупване по...
- Кафяво е, живее в пустинята и има 3 гърбици?
- Камила с раница.
Сините сливи са червени, когато са зелени.
Слон избягал от зоопарка. В управлението:
- Сьр, в двора ми има огромен пльх!
- И какво прави този пльх?
- Кьса ми зелето.
- А какво прави сьс зелето?
- Ами..., сър, хваща зелето с опашка и няма...
Назначили един пазач да пази къща. В къщата имало 3 стаи, в които му казали да не влиза, но любопитството му надделяло и влязъл в първата стая. Стаята била пълна със скъпоценности, злато, диаманти и т...
- Какво ще стане, ако кръстосаме агне и кенгоро?
- Скачащ пуловер.
Петър Младенов от Варна
Летели два гарвана. Единия попитал:
- Имаш ли хладилник?
- Какви пьржени пирони? Аз не пуша!?!
Три крокодила летели. Единият на ляво, а втория
на зелено.
Петко и Стойчо се виждат и Петко казва на Стойчо:
- Най е яко да си змия хем си лежиш хем си ходиш
А Стойчо му отговаря:
- Не най е яко да си тъп!!!
Петко:
- Е защо?!?!?
Стойчо:
- Защото хем си вър...
Две крави си говорят:
- Знаеш ли за болестта "луда крава"?
- К`во ми пука, аз сам хеликоптер. Извод:
За какво да пием мляко от кокошка, като няма мухобойка!
Диагноза: Психически заболявания няма! Просто тъп!
- Виждал ли си слон да се крие на дърво?
- Не!
- Ами нали се е скрил, как ще го видищ!