Тъпизми

  1. При една гледачка отива диригент на симфоничен оркестър, за да разбере как ще се развие кариерата му:
    - Виждам, че работиш с две раце.
    - Точно така, казал диригента.
    - И много хора командваш.
    - Да, та...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Имало едно време един човек.
    За съжаление този човек решил, че не е човек и за това повече го нямало през нито едно време.

    Оценка 5 от 1 глас
  3. ... . ... . ....... . . ... .. ......... ..... .. ...... .. .
    ... . ........ . .... ....... . ... .. ......
    ?
    i`m talking to my blind friend.

    Оценка 0 от 1 глас
  4. Две червени чушки се карали коя е по зелена...

    Оценка 2 от 1 глас
  5. Според Библията, Бог създал вселената за 6 дни. Преди това обаче Чък Норис създал Бог като щракнал с пръсти.

    Оценка 4 от 1 глас
  6. Давид написал е трилогия, да биеш чикии е хамалогия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Какво си мисли щъркела като стои на един крак? * Че ако си вдигне и другия ще падне *

    Оценка 1 от 1 глас
  8. Ако по някакъв невероятен времево-пространствен парадокс Чък Норис се бие някога със себе си, той ще победи. Точка по въпроса.

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Две безопасни игли си вървели през пустинята.
    - Оф, колко ми е горещо! - казала едната.
    - Ми разкопчай се, ма! - отговорила другата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В близката далечина, на един дървен камък, прав седеше млад старец, който чоплеше вестник и четеше семки.
    На първата семка пишело как се пикае в ъгъла на кръгла стая.
    На втората - как глухият чул, че...

    Оценка 3.33333 от 3 гласа
  11. Какво е риск? * Да пръднеш, когато имаш диария *
    Какво е сръчност? * Да хванеш пръдня в шепи *
    Какво е точност? * От сто метра с паве да уцелиш муха между очите *
    Какво е сила? * Да сложиш тендже...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Хубава коса... С форма като тази, на която седиш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Какво ядат снежните човеци за закуска?
    - Снежинки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. На плажа плаче детенце. Иванчо пита татко си:
    - Тате, това момче не е ли германче?
    - Да, татьовото.
    - А защо, тогава, плаче на български?

    Оценка 5 от 1 глас
  15. - Виждал ли си слон да се крие на дърво?
    - Не!
    - Ами нали се е скрил, как ще го видищ!

    Оценка 5 от 1 глас