Ситигаз почва от понеделник първата газификация в региона
- Димитровград
- преди 16 години
Дългоочакваната газификация на Димитровград ще стартира от понеделник, оповестиха от местната администрация. Ще бъдат положени първите 150 метра газопреносни тръби. Те ще са по улица „Димитър Благое...