Община Димитровград: подавайте сигнали за съседи, завърнали се от чужбина, които не са се самоизолирали
- Димитровград
- преди 6 години
Община Димитровград предприема мерки за всички, които се връщат от чужбина, да бъдат сложени под карантина независимо от коя държава се прибират, съобщават от администрацията на кмета Иво Димов. Об...